Yeni Gelinin Yatak Odası

Yatak odası mobilyaları kız tarafına mı ait?

Evet, biraz espri ile karışık başlayalım dedik ama doğruluk payı da yok değil hani! Yatak odası mobilyaları bugün ülkemizin pek çok yerinde kız tarafı tarafından alınan çeyiz olarak bilinmektedir. Yeni gelinin yatak odası hem gelin için hem de yeni ev görmeye gelen misafirler için önemli bir ayrıntıdır. Kabul ediyoruz ki meraklı bir toplumuz, hali ile gelenek ve göreneklerimizde bu merakı pekiştirmek için canla başla çalışmışlar. Bizde evlilik öyle iki kişinin özeli falan değildir, bir toplum meselesidir, bir aile anlaşmasıdır(!)

Meraklıları çok olacak yeni evinizin!

Yeni eşyalar, yeni bir ev, yeni evli bir çift… O kapı her gün çalınmaz mı bizim toplumumuzda. Bu yüzden bayanlar, sızlanmayı ve ‘böyle şey olur mu’ demeyi bir taraf bırakın, muhteşem bir yatak odası dekorasyonu için kolları sıvayın.

Yatak odası modelleri

yeni-gelinin-yatak-odası (7)

Yeni gelinin yatak odası için country…

Yeni gelinin yatak odası için oldukça iyi seçimler yaptık. Misal seçtiğimiz beyaz ve doğal ahşap tonunda ki yatak odası hem şıklığı ile hem de country tarzını andıran görüntüsü ile bize göre yeni gelin yatak odası olmaya oldukça layık! Diğer seçimlerimize göz gezdirmeyi ihmal etmeyin ve önerilere kendi yaratıcılığınızı da dahil etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir