Kır Düğünleri için Gelinlik Modelleri

Düğün Gardırobu

5 Haziran 2016 yazan Düğün Hayalleri

Gene olarak bakıldığı zaman kır düğünleri gelinlik modelleri sade ve rahat olarak öne çıkar. Buna göre gelin adaylarının uzun sürüklenen kuyruklu gelinlikler yerine, uçuş uçuş modelleri tercih ettikleri görülmektedir. Ağır taşlarla süslenmiş ve taşıması oldukça zor olan modeller yerine, içinde sizi sıkmayacak ve ince kumaşlarla hazırlanmış modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca kır düğünleri gelinlik modelleri tül üzerine işlenmiş dantel detayları olarak dikkat çekiyor. Son derece şık ve zarif bir görünüm sergileyen modeller sayesinde, düğününüzle uygun bir konsept içinde, en özel gününüzü taçlandırmış olacaksınız.

Kır Düğünü 2016 Gelinlik Seçimi

Burada kır düğünü için öncelikle rahatlığı ön planda tutmanız gerekiyor. Bu sayede kır düğünü 2016 gelinlik seçimi parça tüller ve organize ile desteklenmiş modeller uygunluk kazanmıştır. Ayrıca kuyruk modelini kısa seçmeli, kesinlik uzun kuyruk modellerini tercih etmemeniz gerekiyor.

Kır Düğününde Gelinlik Modeli

Çiçekler ile süslenmiş gelinlik modeli de kır düğünü için uygun bir görünüm kazandıracaktır. Buna göre kır düğününde gelinlik modeli öncelikle rahatlık ve şıklığın harmanlandığı bir uyum olmalıdır.

la-sposa-gelinlik (1)

Yorumlar (0)

siz ne düşünüyorsunuz?