Country Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonu için en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Buna göre country dekorasyon keyif ve rahatlığına düşkün olan kişiler için doğru bir tercih olmaktadır. Genellikle klasik modelden hoşlanan ve nostalji bir hava yaratmak isteyenlerin tercih edecekleri bir modeldir. Bu sayede country dekorasyon ferah ve rahat döşenmiş olmaktadır. Parlak ve renkli aksesuarlarından uzak durmak, beyaz renkler tercih edilmelidir. Ayrıca mavi, beyaz, siyah ve kahve renkleri doğru seçim olacaktır. Ayrıca salona yerleştireceğiniz bir şömine, country tarzınıza çok uygun olacaktır.

2016 Country Tarzı

Geniş ve ahşap işlemeli koltuklar, konforlu minderler, eskitme görünümlü ahşap modeller 2016 country tarzı yansıtmaktadır. Aksesuarlarınızı cam, kristal kullanmamalısınız. Daha çok ahşap veya metal olan dekoratif ürünler tercih edebilirsiniz.

Country Ev Dekorasyonu

Country Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Son derece huzurlu bir hava yakalamak, evinizde istediğiniz tarzı yaşatmak istiyorsanız, eskitme görünümlü modellere hayranlığınız varsa, country tarzı dekorasyon örnekleri içinden evinize uygun dekorasyon modelleri tercih edebilirsiniz. Son derece zarif şamdanlar, çiçekli kumaşlar, klasik avize ve ferforje objelerin hakim olduğu evinizde huzuru bulacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir