Bir Sonbahar Düğünü

Aşkın mevsimi sonbahar…

Eylül artık geride kalıyor, muhteşem bir ekim ve devam eden düğünler… Bir sonbahar düğünü yazıyoruz bugün.  Düğünüm sonbaharda nasıl bir düğün olmalı, diyen gelin adayları bu yazımız tam size göre. Sonbaharda nasıl bir düğün mekanı seçilmeli? Sonbaharda nasıl bir düğün konsepti tercih edilmeli işte hepsi bu yazımızda.

Etrafta kurumuş yapraklar, doğa ve siz!

Sonbaharda düğününüz varsa eğer doğanın görsel açıdan düğününüze daha fazla hizmet edeceğinin altını çiziyoruz. Bu nedenle sonbahar düğünleri için açık alanları tavsiye ediyoruz. Etrafta uçuşan kurumuş yapraklar, sade bir düğün teması ve renkler… Sarı, kahverengi, turuncu, yeşilin binbir tonu… Tam bir dönüşüm mevsimidir sonbahar bence bir düğün için en ideal mevsimlerden biridir. Ne sıcak ne soğuk… İşte bu yüzden sonbahar düğünleri daha keyifli bir atmosferde geçer.

Bal kabakları, kuru dallar, turuncu çiçekler sonbahar düğün konsepti için ideal seçimler

Bal kabaklarının yer aldığı bir tema sonbahar düğün konsepti için biçilmiş bir kaftan. Ayrıca kuru çiçeklerin asıldığı sandalyeler ve yine kuru dalların yer aldığı masa dekorasyonları sonbahar düğünü için doğru tercih. Masa süslemesi için kullanılacak çiçeklerin ise turuncu renkte olması yine seçimleriniz arasında bulundurmanız gereken detaylardan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir