İlk Dans

İlk dans müzikleri

Hızlı yada slow dans müzikleri, hiç fark etmez, ilk dansınızı yaptığınız müzik yıllarca aklınızdan silinmeyecek olan ezgidir. İnsanların kokulara ve müziklere karşı duyarlılığı oldukça fazladır. İnsan beyninin hatırlamakta sadık olduğu iki olgudur müzik ve koku! İşte bu yüzden ilk dans müzikleri hep özel olarak kalacaktır.  O zaman ilk dans müzikleri için yeni bir listeye hazır mısınız? Bu sefer hafif kıpır kıpır şarkılarda yer alıyor listemizde işte yeni ilk dans müzikleri listemiz.

ilk-dans (2)

İlk dans müzikleri listesi

1- Mehmet ERDEM’den Gibi Gibi  Barış MANÇO ile çok sevdiğimiz Gibi Gibi şarkısı Mehmet Erdem’in eşsiz yorumu ile yeni bir versiyon olarak oldukça beğenildi. Düğün müzikleriniz arasında düşünebileceğimiz bu şarkı keyifli bir akşamın başlaması için açılış şarkınız olabilir.

2- Sertap ERENER’den Ben Öyle Birini Sevdim ki, slow şarkılar arasında en sevdiğimiz ezgiler arasında yer alıyor Sertap’ın bu muhteşem yorumu ile sevgilinize eşinize sıkıca sarılarak dans etmemeniz için hiçbir neden yok. Her cümlesinde aşk hissedilen bu şarkı Düğün Hayalleri ilk dans müzikleri listesi için bugün ki önerilerimiz arasında yer alıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir