Kapadokya’da Tarihi Düğün Mekanları

Kapadokyada düğün mekanları hangileri? Kapadokyada tarihi düğün mekanları arayışında olanlar için hazırladığımız bu yazımızda iki önemli mekan sizlere fikir verecek!

Peri bacaları ve dünyanın en muhteşem bölgelerinden biri! Kapadokya üzerine masalsı bir büyü dökülmüş alan. Her gidişimde büyüsüne kapıldığım ve her sefer acaba yeniden ne zaman görebileceğim dediğim Kapadokya özel bir yere sahip. Bugün siz sevgili okurlarımız için Kapadokyada düğün mekanları yazısı hazırladık. Eğer şehir dışında gözlerden uzak bir yerde evlenmek hayali içerisindeyseniz Kapadokya bunun için biçilmiş kaftan! Çok bir şey yapmaya gerek yok Kapadokya büyüsü ile zaten sizi içine alan bir bölge.  Kapadokyada düğün mekanları içinde yer alan iki mekan seçtik bugün bunlardan biri Topuzlu Han bir diğeri ise Uranos.

kapadokyada-tarihi-düğün-mekanları (1)

Kapadokya, tarih ve düğün!

Tarih doğa ve modern bir hizmet ile iç içe olabileceğiniz bir düğün için tercihleriniz önerilerimizden yana olabilir. Topuzlu Han ve Uranos sizi tarihi dokusu ile içine alan iki mekan. Aynı zamanda bugün en iyi düğün mekanlarında görebileceğiniz A kalite bir hizmet bu iki ünlü mekanda sizlerle olacak. Kapadokyada düğün mekanları ilerleyen yazılarımızda da sizlerle olmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir