Kırşehir Düğün Salonları

Kırşehir düğün salonları yazımızla İç Anadolu’nun bu sevimli ilinde evlenmeyi düşünenler için faydalı bilgiler sunacağımıza inanıyoruz.

Kırşehir’de düğün salonları içerisinden Kelebek düğün salonu bugün konuğumuz oluyor. Şık, elit ve sıcak bir mekan! Kırşehir düğün salonları arasında kendine sağlam bir yer edinmiş olan Kelebek düğün salonu gerek ebat olarak gerek işlevsellik olarak oldukça iyi bir mekan. Öncelikli olarak sizlere biraz mekanı tanıtmak istiyoruz. Genel itibari ile açık renk üzerine tasarlanmış olan Kelebek düğün salonu ferah bir konsepte sahip. Gelin yolu farklı alternatifler ile birlikte sunulmakla beraber gelin girişi üsten merdivenle verilerek gelin ve damadı girişte herkesin görmesi mümkün kılınmış.

kırşehir-düğün-salonları (2)

Kırşehir düğün salonları içinde yemekli düğün salonu olarak hizmet veren nezih mekan!

Altın rengi ile organize edilen masalar yine şamdanlar ve çatal bıçak takımlarında altın renkleri tercih edilerek düzenlenmiş. Sandalye arkaları da bu tonlarda dizayn edilmiş. Kırşehirde yemekli düğün salonu olarak tavsiye edeceğimiz en iyi adreslerden biri Kelebek düğün salonu. Sevgili Düğün Hayalleri okurları bugün sizler için Kırşehirde düğün salonları içerisinden seçtiğimiz nezih bir mekan Kelebek düğün salonunu tanıttık. Yeni düğün salonları ile yeniden buluşmak dileği ile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir