Klasik Düğün Arabaları

1930 model bir Rolls Royce ile düğüne gitmek…

Düğün konsepti içerisinde olmazsa olmaz bir ayrıntı var ise o da gelin arabası. Düğün günü önemli bir zaman diliminde seyahatinizi sağlayacak olan gelin arabası için biraz fazla özenmiş olmanız bizce oldukça doğru bir adım. Bugün sizlerle klasik düğün arabaları diğer bir tabir ile klasik gelin arabaları üzerine bir yazı hazırladık. Son yıllarda popülerliği giderek artan hatta her geçen gün insanların tercihleri arasında birinci sıraya yükselen klasik model düğün arabaları başta gelinler olmak üzere yeni evlenecek olan çiftlerin hayallerini süslüyor.

Kendinizi 30’larda bir filmin baş yıldızı gibi hissedeceksiniz!

Evet, hiç şüphe yok ki kendinizi özel hissetmeniz için bu arabalar doğru bir adım olacaktır. Gösterişli olmaları ise bir başka artı. Düğün gününüzde masal tadında bir şehir içi seyahat istiyorsanız eğer klasik düğün arabaları doğru bir tercih olacaktır.

Düğün arabaları

klasik-düğün-arabaları (1)

Klasik düğün arabası kiralama

Pek tabiî ki o gün böyle bir araç kullanmak istiyorsanız evinizin garajında bulunma olasılığı çok zayıf. Bu nedenle bu işi profesyonelce yapan klasik araba kiralama şirketleri mevcut. Hatta klasik düğün arabası kiralama şirketleri olarak da işlev göstermektedirler. Bazıları araç kiralamakla kalmıyor, birde gelin arabası süslemesi de yapıyor. Bu tip bir tercih içerisinde olacaksanız eğer, bu şirketlerin kapısını çalmaya şimdiden başlayın. Doğru bir pazarlık ile tahmin ettiğinizden çok daha uygun bir fiyata bu isteğinizi satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir