Bir Erkek Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Sevdiğimiz kişiyi, sevgilimizi evlenmeye ve kocaman bir hayatı beraber yaşamaya nasıl ikna edebiliriz? Okuduğunuz zaman belki zorlayıcı ve zor bir süreç gibi görünse de, aslında bazı küçük detaylar ve nokta atışları partnerimizin nikah masasına oturması için yeterli olacaktır. Sadece kararlı olmak ve doğru iletişim kurabilmek sizi evlilik yoluna taşıyacak ilk adım olacaktır. Öncelikle erkeği evliliğe ikna etme yolları ile atılması gereken adımları doğru takip etmek gerekiyor. İlk olarak ve her şeyden önce kendinizi sevin bayanlar. Öncelikle öz bakım konusuna çok dikkat edin ve kendinizi partnerinizin yerine koyun. Eğer siz sevdiğiniz erkek olsaydınız, sizle evlenmek ister miydiniz? Cevabınızın her ne olursa olsun, eğer sevmediğiniz ve hoşlanmadığınız yönleriniz varsa, biraz törpüleyebilirsiniz diyor ve diğer adımı takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

bir-erkek-evlilige-nasil-ikna-edilir (1)

Erkeği Evlenmeye Nasıl İkna Ederim?

Bayanların kendilerine en çok sorulan sorulardan biri olduğunu belirtelim. Öncelikle kıskançlığı, kontrol etmeyi, takip etmeyi ve sorgulayıcı sorular sormayı bir kenara bırakın. Bırakın ki, partneriniz kendinizi evlendikten sonra daracık bir çemberin içinde hayal etmesin. Aksi halde evliliğe giden yola çalılar koyan siz olacaksınız. Ayrıca erkeği evlenmeye ikna etmek için kendiniz olarak kalmanız yeterlidir. Rol yapmayın ve yapmacık tavırlardan uzak durun. Partnerinizin ilgi alanlarını sevmek zorunda değilsiniz, arkadaşlarını da sevmek zorunda değilsiniz. Fakat mutlaka saygı duyduğunuzu ona hissettirmelisiniz. Abartılı makyaj yapmaktan kaçının ve fazla kibar olmaya çalışmayın. Doğallıktan yana olmak sizi her zaman kazançlı çıkaracaktır.

bir-erkek-evlilige-nasil-ikna-edilir (4)

Erkeği Evlenmek İçin İkna Etmek

Seksi olun ve bakışlarınıza anlam kazandırın. Partnerinizin hayatıyla çok fazla ilgilenmek yerine hobilerinize yönelebilirsiniz. Ayaklarınızın üzerine bastığınızı hissetmeli ve kendinize olan güveninizin tam olduğunu bilmeli. Tabi tüm bunların yanında güzel ve temiz giyinmeyi zatn alışkanlık haline getirin. Güzel kokular sürün ve abartılı olmadan yapın. Erkeklerin çok ağır kokulardan ve fazla boyanmış yüzlerden köşe bucak kaçtığını belirtelim. Aceleci ve hızlı davranmamak en önemli altın kurallardan biridir. Adımlarınızı sağlam atın ve kesinlikle evlilik konusunda baskı yapmayın. Bırakın partneriniz düşünsün ve sizden başka hiç kimseyle yaşamayacağına karar versin. Evlilik sürecinin aceleye gelmeyecek kadar özel olduğunu siz belirtin. Tüm bunların yanında erkeği evlenmek için ikna etme yöntemleri kararlı olmak ve kendine güvenden geçtiğini belirtelim.

bir-erkek-evlilige-nasil-ikna-edilir (5)

Erkek Evlenmeye Nasıl İkna Edilir?

Aslında bu konuda yazılacak o kadar şey var ki sevgili okuyucular. Öncelikle kendinizle yüzleşin ve gerçekten bu konuda emin olup olmadığınıza karar verin. Zaten siz kararlı olduktan sonra, partneriniz size saygı duyacak ve ömrünün kalan kısmını sadece sizinle geçirmek isteyecektir. Mütevaziliği elden bırakmadan, gülümsemeyi asla ihmal etmeden, baskı yapmadan ve fazla kontrolcü olmadan sevdiğiniz erkekle kendinizi nikah masasında bulmanız kaçınılmaz olacak. Erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiğini tekrar binaen hatırlatarak, ona şık ve leziz yemek sürprizleri yapabilirsiniz. Gururunu okşayacak ve kendini huzurlu hissedecektir. Özenle hazırlanmış bir yemek masası ile, kendinize başka bir yönünüzle daha hayran bırakacaksınız. Fakat sevgili bayanlar, her şeyden önce lütfen kendinize güvenin ve ne kadar değerli olduğunuzu fark edin. İnanın hiç kimse sizin kadar partnerinizi sevemez. Kalbinizin sesine güvenin ve kendinize inanın. Eğlenmeyi, kendinizi mutlu etmeyi, arkadaşlarınızla vakit geçirmeyi, planlı çalışmayı elden bırakmayın. Tüm hayatınızın odak noktası sevgiliniz-miş gibi davranırsanız, onu elinizden kaçırmanız an meselesi. Bu nedenle kendi hayatınızın sınırlarını koruyup, baskı yapmadan ve partnerinizin gururunu okşayarak yolunuza devam edebilirsiniz. İnanın o zaman erkek evlenmeye nasıl ikna edilir? Sorusunun kitabını bile yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir